Başakşehir gümüş alanlar

Gümüşler insanların çok sevdiği parlak madendir. Değeri ise altından sonra gelir. Evlerde süs eşyası, erkek ve bayanlarda da takı olarak kullanılırlar. Yıllar geçse de değerini yitirmez,  gümüş alan yerler tekrar satın alırlar. Gümüş soy element grubunda yer alır ve serbest olarak bulunması zor bir elementtir. Tek başına bulunabilen ve havadan etkilenmeyen özelliği vardır. Ayrıca bakır ve altın gibi elementleri içinde de bulunabilirler. Rengi parlak ve beyazdır. Periyodik cetvelde ise simgesi Ag’dir. Dövülerek işlenip tellere ayrılabildiği için elektriği ve ısıyı kolayca geçirebilir.  Bu yüzden elektronik ve sanayi alanında kullanılabildiği gibi hediyelik eşyalarda kullanılabilir.

İkinci El Gümüş Alımı Nasıldır?

  Evleri, iş yerlerini, insanları süsleyen bu gümüşler zamanla insanlar sıkılırlar veya maddi ihtiyaçlarından dolayı satmak isterler. Firmamız ikinci el gümüş alanlar içinde yer alır. 925 ayar, 900 ayar ve 800 ayar gümüşlerinizi tam değerinde alıyoruz. Avrupa, İngiliz, Fransız, İran gibi dış ülkelerin gümüşlerini de alışımız vardır. Evlerinizde bulunan gümüş tepsiler, şekerlikler, küllükler, vazo, kahve veya çaydanlık takımları, avizeler, aynalar, çerçeveler gibi evlerde kullanılan süs eşyaları yüzük, saat, bileklik, kolye, halhal, küpe gibi takı ve aksesuarlarını bize getirerek değerinden düşük fiyat yerine değerinde yüksek fiyatlar ile satın almaktayız. Genellikle gümüş alımında işçiliğin inceliği, ağırlığı ve ayarlarına göre fiyat alımları değişmektedir. Ayarlarının arasında çok az fiyat farkı olsa da işçiliğinin olması fiyatını daha değerli kılacaktır.

Gümüş Alan Yerler Nerelerdir?

  Evlerinizin bir köşesinde kalmış gümüşleri, yıpranan gümüşleri, anneanne veya babaanneden kalan eski gümüşlüklerini değerlendirmek istiyorsanız bize başvurabilirsiniz. Şeklini ve özelliğini yitirmiş gümüşlerinizi hurda gümüş alanlar satın almaktadır. Antikaların çoğunluğu gümüş eşyalar oldukları için buralarda gümüş alımları yaparlar. İkinci el gümüş satışını ve alışını yapan yerler, eski gümüş alan yerler, gümüş eşya alan yerler, gümüş obje alan yerler mağazalar, gümüşçüler gibi yerler gümüş alımları yapmaktadır. Satmak istediğiniz gümüşlerinizi evlerinize kadar gelerek almaktayız. Başakşehir’in her bölgesinde firmamız adresinize kadar hizmet vermektedir. Sizin için kıymetli olan gümüşlerinizi sizi memnun ederek yüzünüzü güldürerek alıp evlerinizden ayrılmaktayız. Aynı hizmeti firmamızı ziyaret ettiğinizde de vermekteyiz.